Zaloguj | Dodaj firmę

Oferty pracy Konin

2014-04-23
Dodano

Trepko sp. z.o.o.
Pracodawca

Firma TREPKO Sp. z o.o. jest polską filią koncernu TREPKO A/S z siedzibą w Danii, światowego lidera rynku automatów pakujących dla przemysłu spożywczego. Nasza firma w Gnieźnie stanowi centrum produkcyjno-logistyczne całego koncernu Trepko. Zatrudniamy ponad 300 osób. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: TOKARZMiejsce pracy: GnieznoOpis stanowiska:Praca na tokarce konwencjonalnej.Obróbka mechaniczna.Toczenie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym.Wymagania:Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i pomiarowych.Wykształcenie min. zawodowe.Znajomość rysunku technicznego.Znajomość technologii obróbki skrawaniem.Dokładność, precyzja i zaangażowanie.Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy:Pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie.Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.Atrakcyjne warunki zatrudnienia.W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do przesłania listu motywacyjnego i CV na adres: kadry@trepko.plTREPKO Sp. z o.o.ul. Roosevelta 11662-200 GnieznoNadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)." 

2014-04-22
Dodano

P.P.H.U. Lech - Pol Gł...
Pracodawca

Realizacja dostaw do klientów Załadunek i wyładunek transportowanych towarów Dbanie o stan techniczny pojazdu

2014-04-06
Dodano

Exploreo Sp. z o.o.
Pracodawca

Exploreo Sp. zo.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad osiem lat wspieramy naszych Klientów w sprzedaży i ekspozycji produktów, docieramy do najdalszych zakątków kraju prezentując i wdrażając najlepsze standardy współczesnego merchandisingu. Szeroko zakrojone działania i praca z liderami różnych branż pozwoliła nam na zdobycie kompetencji, doświadczenia i przede wszystkim wiedzy, aby rozszerzyć swoją ofertę usług. Dzięki połączeniu praktyki z teorią oraz dużemu doświadczeniu naszych pracowników terenowych oferujemy także usługę badań marketingowych.Merchandiser MobilnyMiejsce pracy: woj. WielkopolskieObowiązki:Praca w terenie wraz z Przedstawicielem Handlowym, który wyznacza zadaniaObsługa akcji promocyjnych i wystaw sklepowychWykładanie towaruDbanie o ekspozycję towarówRaportowanie wyników pracyWymagania:Minimum 3-miesięczne doświadczenie na stanowisku Merchandisera – warunek koniecznyKsiążeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID)Status ucznia/studentaSmartfon z systemem Android z wersją minimum 2.3Dostęp do InternetuDobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS OfficeDuża motywacja do pracyPrawo jazdy kat. BOferujemy:Szkolenie wprowadzająceZatrudnienie na podstawie umowy zleceniePraca od marca do lipca z możliwością nawiązania długotrwałej współpracyPraca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze czasu pracy (9 godz. dziennie) Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ) W tytule maila prosimy podać nazwę miasta, w którym Państwo mieszkają. Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

2014-03-07
Dodano

OTTO POLSKA SP. Z O.O.
Pracodawca

Otto Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590 obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

 

Pracownik magazynowy

Nr. Ref. KK/PMKon/01/2014/IP

 

Miejsce wykonywania pracy: Konin

 

Zakres obowiązków:

- rozładunek i załadunek paczek

- wpisywanie poczty do programu

- wykonywanie innych działań zleconych przez przełożonego w ramach funkcjonowania firmy.

 

Wymagania:

- dyspozycyjność w godz. 7.30 - 9.30

- organizacji czasu pracy

- odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole

- dobra kondycja fizyczna

- znajomość obsługi komputera.

 

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pewne wynagrodzenie

- stawkę 10.30 zł brutto

- praca od poniedziałku do piątku

- stałe godziny pracy 7.30 - 9.30

2012-06-04
Dodano

InterKadra Sp. z o.o.
Pracodawca

-Ważenie, pakowanie towarów -Obsługa Klienta -Zatowarowywanie działu